Yenimahalle Halı Yıkama

/ / Şubeler
Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle halı yıkama servisi, yıllara dayanan bilgi birikimi ve üstün kalite hizmet anlayışı ile hizmetinizdedir. Servisimizde yıkanan halınız, başkasının halısı ile karışmadan, size özel olarak yıkanıyor.

Bu makalede Ankara Yenimahalle Halı Yıkama, Demetevler, Ostim, Şentepe, Çayyolu, Ümitköy ve Söğütözü Halı Koltuk Yıkama hakkında detaylı bilgiler verilmektedir.

Hizmet verdiğimiz bölgeleri incelemek için http://www.dikmenhalıyıkama.com/kategori/hizmetlerimiz/subelerimiz/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dikmen Halı Yıkama İletişim

Dikmen Halı Yıkama İletişim

Tüm temizlik uygulamalarımız profesyonel süreçleri içerir. Servisimizde her çeşit halı, koltuk, yatak, yorgan, battaniye, yastık, nevresim, antika halı ve stor perde gibi eşyalarınızı profesyonel, eğitimli ve nazik teknisyenlerimiz büyük bir titizlikle temizliyorlar. Tüm ekipmanlarımız endüstriyel makinalardan oluşuyor ve her eşya, kendine has yıkama tekniği ile yıkanıyor.

Yenimahalle’de Halı Yıkama Süreci Nasıl İşliyor?

Ankara Yenimahalle’de hizmet veren onlarca halı yıkama servisi var. Bu servisler içinde en profesyonel ve hijyen garantili hizmeti idda ediyoruz, servisimiz sunmaktadır.

Halı Yıkama Süreci:

 • Çağrınıza müteakip ekiplerimiz lokasyonunuza en kısa sürede ulaşıyorlar ve halılarınızı teslim alıp merkezimize getiriyorlar.
 • Merkezimize gelen halılarınız öncelikle, leke kontrolü ve yıkama talimatnamesi incelemesinden geçiyor.
  (bazı durumlarda “çıkmayan leke” dediğimiz inatçı lekeler bu aşamada tespit ediliyor. Yıkama talimatnamesinde belirtilen yöntemler yeterli gelmiyor ise müşteri lekenin çıkmayacağı konusunda bilgilendiriliyor.)
 • Halı hav alma ünitesinde halılarınız, diplere yerleşmiş olan toz ve akarların yüzeye çıkması ve kaba pisliğin silkeleme yöntemi ile atılması işlemlerinden geçiyor.
 • Eğer varsa leke çıkarma ön işlemlerinden geçiriliyor.
 • Yıkama Talimatnamesinde belirtilen tekniklerle, özel makinalarımızca el değmeden, kişiye özel, sağlıklı su bazlı deterjanlar eşliğinde yıkamadan geçiriliyor.
 • Sıkma ünitesinde kaba sularından arındırılıyor.
 • Doğal kurutma odalarında, kurumaya bırakılıyor.
 • Kalite kontrolü gerçekleştiriliyor. (Eğer yıkama yeterli gelmedi ise tekrar yıkamaya alınıyor.)
 • Paketleme gerçekleştiriliyor.
 • Teslimat için nakile alınıyor.

Tüm bu süreçlerin sonunda halılarınız, %100 hijyenik olarak yep yeni bir görünüm ile temizleniyor. Evlerinizde bahar havası estirecek mükemmel temizlik uygulamalarımızı denemek istemez misiniz? Güleryürlü müşteri hizmetleri yetkililerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyor.

 

bizi arayın

 

Yenimahalle halı yıkama fiyatları

Yenimahalle halı yıkama fiyatları, müşteri memnuniyeti politikamız kapsamındadır. Bunun için hizmet kalitemiz bünyesinde tüm temizlik uygulamalarımız en ekonomik olacak şekilde dizayn edilmiştir.

 

 

Yenimahalle Halı Yıkama

Yenimahalle Halı Yıkama

 

Bizi facebookta takip edin, kampanya, duyuru ve ilanlarımızdan ilk önce siz haberdar olun. https://www.facebook.com/herekehaliyikama

Son Güncelleme: Kas 23, 2019 @ 23:55