Yaşamkent Halı Yıkama

/ / Şubeler
Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent halı yıkama servisi sizlere profesyonel bir halı yıkama deneyimi sunuyor. Bireysel veya kurumsal olsun tüm halı yıkama uygulamalarımız %100 hijyen garantilidir.

Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Bizi tercih etmeniz için 5 neden!

1. İtibar

Gelmiş geçmiş en seçkin müşteri hizmeti deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Bölgenin en deneyimli halı perakendecileri, iç mimarları ve emlakçıları hizmetlerimizi öneriyorlar.

2. Tecrübe

Yaşamkent Halı Yıkama servisi yaklaşık 25 yıldan beri faaliyet gösteriyor ve bugüne kadar ortalama olarak 50 milyon m² halı yıkama deneyimine sahiptir. Tüm leke çeşitlerinde sektörümüzün bilinen en inatçı lekelerine karşı tecrübeye sahibiz.

3. Eğitim

Halı Yıkama, Teftiş, Temizlik ve Sertifikalandırma Kurumu tarafından onaylanmıştır. Halı ve Koltuk Yıkamacıları için Türkiye’nin en tanınmış sertifikasyon kuruluşudur.

4. Sistemler

Mükemmel halı yıkama, yapışkan kalıntılar bırakmadan ve halıyı deforme etmeden temizlik yapabilen piyasanın en gelişmiş halı yıkama sistemleridir.

5. Garanti

Yaşamkent halı yıkama %100 para iade garantisi sunar. Tamamen memnun değilseniz, halılarınızı tekrar temizlemek için geri döneceğiz ve işlemleri yeniden icra edeceğiz. Hala tatminsizseniz, para iade garantimizi işleme koyacağız.

Araştırma şirketlerinin yaptığı bir ankete göre, Ankara konutlarının yüzde 45’inden fazlasının, alerji gelişimi ile ilişkili seviyeyi aşan toz akarı alerjen konsantrasyonlarına sahip halılara sahip olduğunu göstermektedir. Bu çalışma, çok sayıda Ankara evinin, alerji ve astım gelişimi için önemli bir risk teşkil eden toz akarı alerjen seviyeleri içerdiğini göstermektedir.

Eşsiz halı yıkama işlemimiz sayesinde halılarınızı doğru şekilde temizlemek için Yaşamkent Halı Yıkama servisine güvenebilirsiniz.

Bu, ailenizin hava kalitesini ve sağlığını iyileştirir. Halı yıkama, evinizin toz akarı alerjen seviyelerini de azaltır. Temizleme solüsyonumuz yalnızca güvenli, toksik olmayan ve oldukça etkili bileşenler içerir.

Yaşamkent Halı Yıkama’da Leke Çıkarma Süreci

Profesyonel olarak eğitilmiş teknisyenlerimiz, neredeyse tüm lekelere etki edebilecek, ekolojik ve sağlığa zararlı kimyasal bileşen içermeyen vegan deterjanlar kullanıyor.

En yeni ekipmanlarla güvenli ve etkili leke çıkarma ürünlerinin kullanılması hayvan lekeleri, kan, kırmızı şarap, oje ve çok çeşitli günlük dökülme ve lekeleri çıkarmada başarılı olduk. Tüm lekelerin tekrar ortaya çıkmalarını önlemek için derinlemesine nüfuz eden temizlik yöntemlerini kullanıyoruz.

Ayrıca evcil hayvan lekesi ve evcil hayvan koku giderme hizmetleride sunuyoruz. Yaşamkent Halı Yıkama servisinin güçlü evcil hayvan lekesi giderme işlemi, kumaşın içine girer ve halıdaki koku ve lekeleri etkisiz hale getirir. Halıdaki kokular ve lekeler giderildiğinde, evcil hayvanlarınızdan gelen zararlılara daha az maruz kalacaktır.

bizi arayın

 

Yaşamkent Halı Yıkama

Yaşamkent Halı Yıkama

 

Bizi facebookta takip edin, kampanya, duyuru ve ilanlarımızdan ilk önce siz haberdar olun. https://www.facebook.com/herekehaliyikama/

Eğer bu makaleyi bilgilendirici bulduysanız aşağıdaki sosyal medyada sevdiklerinizle paylaşır mısınız?

Son Güncelleme: Kas 23, 2019 @ 23:55