Çayyolu Halı Yıkama

/ / Şubeler
Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu Halı Yıkama

Çayyolu halı yıkama Ankara’da 25 yıldır profesyonel olarak halı, yatak, yorgan, battaniye, koltuk ve stor perde yıkama gibi temel temizlik hizmetleri veriyor.

Halı yıkama, basite indirgenecek, basit bir iş değildir. Temizlik uygulamaları profesyonel halı yıkama firmaları tarafından yapılmazsa ciddi sağlık sorunlarına neden olabilmektedir. Halı hav aralıklarına yerleşen Akarlar ve alerjenler inanılmaz bir hızla ürerler ve başta astım hastaları, çocuklar ve yaşlılar ciddi olarak bu zararlılardan etkilenir. Evde yapılan basit süpürme gibi işlemler yanlızca yüzeysel olarak yapılan bir temizliktir. Uzmanlar ortalama bir evin halılarının yılda en az iki kez profesyonel bir yıkama servisinde temizlenmesini öneriyorlar.

“Halı Yıkama, Profesyonellerin İşidir.”

Servisimiz Çayyolu’ndaki 50 bin müşteri portföyü ile bireysel ve kurumsal tüm temizlik uygulamalarını %100 hijyen garantili olarak sunmaktadır.

Çayyolu halı yıkama firmaları arasında, eğitimli bir ekibimiz, endüstriyel, profesyonel ekipmanlarımız ve %100 müşteri memnuniyeti politikalarımızla ön plana çıkıyoruz. Müşteri portföyümü genel olarak hizmetlerimizden memnun kalan müşterilerimizin tavsiye etmeleri ile oluşmaktadır. Firmamızı tavsiye eden tüm müşterilerimize müteşekkir olduğumuzu bildiririz.

Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları

Servisimiz, sunduğu üstün kalite yıkama hizmetlerini, piyasa koşullarına göre en ekonomik olacak şekilde dizayn etmiştir. Çayyolu Halı Yıkama Fiyatları bu anlamda bütçenize de ciddi katkılar sunmaktadır.

Kullandığımız deterjanlar, sağlık bakanlığı onaylı ve tamamen vegan ürünlerden oluşmaktadır. Sağlığınıza zararlı hiçbir kimyasal barındırmaz ve %100 hijyen sağlayarak, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korur. Halılarınız uzun süre Akar ve alerjenlere maruz kalmaz ve yepyeni bir görünüme kavuşarak evlerinizde bahar havası estirir.

Başlıca Hizmetlerimiz:

  • Halı Yıkama
  • Koltuk Yıkama
  • Yatak Yıkama
  • Yorgan Yıkama
  • Battaniye Yıkama
  • Nevresim Yıkama
  • Yastık Yıkama
  • Stor Perde Yıkama

Sizde şimdi profesyonel bir halı yıkama servisi ile çalışmak istemez misiniz? Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyorlar. Şimdi bizi Arayın!

 

bizi arayın

 

"<yoastmark

 

Bizi facebookta takip edin, kampanya, duyuru ve ilanlarımızdan ilk önce siz haberdar olun. https://www.facebook.com/herekehaliyikama

Eğer bu makaleyi bilgilendirici bulduysanız aşağıdaki sosyal medya paylaşım butonlarından istediğinizi seçerek sevdiklerinizle paylaşır mısınız?

 

Son Güncelleme: Kas 23, 2019 @ 23:55