Çankaya Halı Yıkama

/ / Şubeler
Çankaya Halı Yıkama

Çankaya Halı Yıkama

Çankaya halı yıkama servisi profesyonel temizliğin adresi, çeyrek asırlık tecrübe, %100 hijyen garantisi, %100 müşteri memnuniyeti ve ekonomik fiyat politikası ile Ankara Çankaya’da günün her saati çağrılarınızı bekliyor.

Kültürümüzün yapı taşlarından biri olan halılar, evlerimizde şık bir dekor olmanın dışında sağlığımız açısından önemli eşyalardan biridir. Halılar ısı yalıtımı, ses yalıtımı ve havadaki toz zerrecikleri ve alerjenleri yakalayarak kumaş dibinde hapsederek bir filtre görevi görür.

EPA tarafından yapılan bir araştırma, iç mekanların, dış ortamlardan iki ila beş kat daha fazla alerjen barındırdığını belirledi ve “Halı elyafları profesyonel yöntemlerle temizlenene kadar, insanlar için sağlık risklerine maruz kalma potansiyelinin yüksek olduğunu” belirtti.

Çankaya halı yıkama servisi olarak sağlığınıza büyük önem veriyoruz. Yaptığımız işin ciddiyetinin bilincinde ve profesyonel düşünce yapısı ile hareket ediyoruz. Tüm ekipmanlarımız endüstriyel ve Dünya genelinde kullanılan en iyi makinalardan oluşuyor. Kullandığımız deterjanlar Avrupa’nın bir numaralı halı şampuanlarından oluşuyor. Çankaya’da çeyrek asırlık halı yıkama geçmişimizde bugüne kadar 50 milyon m² halı yıkama gerçekleştirdik ve 200.000 üzerinde memnun müşterimize profesyonel bir halı yıkama deneyimi sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Merkezimizde hiçbir şekilde standart bir yıkama yöntemi bulunmuyor. Her halı, üzerinde bir yıkama talimatnamesi taşır ve firmamız bu yıkama talimatnamesi dışında hiçbir işlem gerçekleştirmez. Çıkmayan leke kontrollerde belirlenerek müşteri bilgilendirilir ve yapılan değerlendirme sonucunda halıya zarar vermeyeceği belirlenen bir yöntemle müşteri bilgisi dahilinde ve garanti verilmeksizin leke çıkarma uygulamaları yapılabilir. Zarar verecek bir durumda kesinlikle işlem yapılmaz.

Çankaya halı yıkama servisi kesinlikle sağlığa zararlı kimyasallar kullanmaz.

Çankaya halı yıkama fiyatları ve üstün kalitede temizliği ile profesyonel bir halı temizliğini müşterilerine garanti eder.

bizi arayın

 

Çankaya Halı Yıkama

Çankayada Halı Yıkama

Servisimizde yıkanan halıların tamamı yıkama sonunda kalite kontrolden geçirilmekte, gereği halinde tüm temizlik işlemi baştan yapılmaktadır. Uzman ekibimiz, sağlığınız için canhıraş çalışmaktalar.

“Sizin ve sevdiklerinizin sağlığı için, profesyonelleri tercih edin.”

Bizi facebookta takip edin, kampanya, duyuru ve ilanlarımızdan ilk önce siz haberdar olun. https://www.facebook.com/herekehaliyikama

 

Son Güncelleme: Kas 23, 2019 @ 23:55