Bilkent Halı Yıkama

/ / Şubeler
Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent halı yıkama fiyatları, üstün hizmet kalitesi ile çeyrek asırdır profesyonel halı yıkama çözüm ortağınızdır.

Ev halıları çok geçmiyor ki çocuklar, evcil hayvanlar ve dış etkenlerden etkilenerek kirleniyor. Başına ne gelirse gelsin, evinizdeki halıya yeni bir hayat verebiliriz.

Bilkent Halı Yıkama, halı üreticilerinin tavsiye ettiği yıkama yöntemlerini kullanmaktadır. Bilindiği gibi her halının kendine has kumaş ve dokuma tekniği bulunmakta, buna mukabil her halının aynı şekilde bir yıkama talimatnamesi bulunmaktadır. Servisimiz eğer varsa halı üzerinde bulunan bu talimatnameler dışında, halınıza zarar verebilecek hiçbir işlem yapmamaktadır.

Evcil hayvanlarınız da dahil yüm aileniz için güvenli olan su bazlı halı şampuanları kullanıyoruz. Tüm halılar yeni ve temiz su ile durulanıyor. Yıkama işleminde halılarınız kişiye özel olarak yıkanıyor ve başkalarının halıları ile kesinlikle karışmıyor.

Halı yıkama uzmanlarımız, çalışmaları ile çok verimli ve eksiksiz bir temizlik deneyimi sunuyor.

Neden Bizi tercih etmelisiniz?

  • Yüksek eğitimli, sertifikalı temizlik teknisyenlerimiz, profesyonel ekipmanlarımız ve özenle geliştirilen temizlik yöntemlerimiz kir, polen, toz akarları ve lekeleri temizleyerek evinizin pırıl pırıl görünmesini sağlar.
  • Toz akarları ve atıkları, özellikle astım veya alerjisi olan kişiler için sağlık sorunlarına neden olur. Bazı çalışmalar, tüm alerjilerin %25’inin ev tozu akarlarından kaynaklandığını göstermektedir.
  • Müşterilerimiz sürekli olarak bize halılarının ve koltuklarının çok iyi görünebileceğini tahmin etmediklerini söylüyorlardı. Ancak şimdi birlikte çalıştıkları en iyi, en profesyonel temizlik şirketi olduğumuzu söylemekteler.
  • Halılarınızı ve koltuklarınızı temizlemek için sert, toksik kimyasallar kullanmayız. Ürünlerimiz tamamen doğal %100 biyolojik olarak parçalana bilir ve çevre dostudur. Eviniz temiz ve taze bir görünüme kavuşacak, mis gibi bahar havası kokacak.
  • Halı yıkama çözümlerimiz ilgili mercilerce test edilmiş ve onaylanmıştır. Yeni halı garantinizin geçersiz kılınmaması için temizlik hizmeti servisimizin garantisi altındadır.

Ankara halı yıkama hizmetlerimiz hakkında detaylı bir yazıyı daha önce hazırladık. https://www.xn--dikmenhalykama-egcb.com/ankara-hali-yikama/ sayfamıza mutlaka gözatın.

Siz de profesyonel bir halı yıkama deneyimi için, şimdi servisimizi arayın. Müşteri temsilcilerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyor olacaklar.

bizi arayın

 

Bilkent Halı Yıkama

Bilkent Halı Yıkama

Bizi facebookta takip edin, kampanya, duyuru ve ilanlarımızdan ilk önce siz haberdar olun. https://www.facebook.com/herekehaliyikama

Son Güncelleme: Kas 23, 2019 @ 23:55