Ankara Halı Yıkama

/ / Halı Yıkama
Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama Servisi

Ankara Halı Yıkama, profesyonel halı yıkama firmaları içinde Ankara’nın tartışmasız en büyük halı yıkama servisidir. Servisimizi tercih ettiğinizde, halılarınız derinlemesine ve 100% hijyen garantili olarak temizlenir ve aileniz için daha sağlıklı bir ev elde edersiniz.

Servisimiz sadece Halı Yıkama hizmeti vermiyor. Koltuk Yıkama, Yatak Yıkama, Battaniye Yıkama, Halı Tamiri gibi birçok temizlik hizmeti veriyoruz.

“Tüm uygulamalarımızda “Vegan Halı Şampuanları” kullanıyoruz.”

Ankara halı yıkama, binlerce ev için halı temizliği, Ankara genelinde aylık 1000 ev/ofis halısı ve her yıl ortalama 500.000m²’den fazla halı yıkama uygulaması yapan bir marka haline gelmiştir.

Uzmanlar uyaruyor!

İnsan sağlığı için ortalama bir ev halısı, minimum altı (6) ayda bir profesyonel bir servis tarafından yıkanmalıdır.

Çocuklarınız ve evcil hayvanlarınız için tamamen doğal ve güvenli olan “Vegan” onaylı birçok çözüm ile birlikte daha derinlemesine, sağlıklı, uzun ömürlü bir halı temizliği sağlamak için benzersiz temizlik çözümleri kullanıyoruz. Bu sizin, aileniz ve eviniz için daha sağlıklı bir temizlik elde edeceğiniz anlamına gelir.

Ankara’da halı yıkama fiyatları, üstün temizlik yöntemlerimiz ve müşteri memnuniyeti politikalarımız doğrultusunda en ekonomik olacak şekilde, büyük bir titizlikle dizayn edilmiştir.

Ankara Halı Yıkama Yöntemlerimiz, Test Edildi ve Onaylandı

Ankara’daki Halı Yıkama firmaları arasında birçok seçeneğiniz olduğunu biliyoruz. Ancak tüm halı temizleme hizmetleri aynı değildir. Ortalama bir halı temizleme işlemimizin ev sağlığı üzerinde ne kadar büyük bir etkisi olabileceğini bulmak için, temizlik sürecimizin sağlıksız ve istenmeyen unsurları evinizden elimine etmede ne kadar etkili olduğunu ölçmenin faydalı olacağını düşündük. Bu yüzden Servisimiz Sıcak Karbon Ekstraksiyonu (SKE) işlemini birden fazla evde kullanarak bir çalışma yapmak için önde gelen bağımsız bir hava kalitesi laboratuvarı ile bir çalışma gerçekleştirdi.

Laboratuvar, Dikmen halı yıkama servisinin, toz, akar, alerjen ve evcil hayvan kepçeleri gibi genel ev alerjenlerinin ortalama %98,1’ni halılardan ve koltuklardan temizlediğini ve SKE halı yıkama işlemimize dezenfektan eklerken temizlediğimizi tespit etti. Havadaki bakterilerin ortalama %89’u ve halılardaki bakterilerin %82,3’ü Ankara Dikmen bölgesindeki, Halı Yıkama hizmetleriyle, aileniz için evinizin sağlığına ilişkin daha kolay nefes alabilirsiniz.

“En temizlenemez halıları temizleriz.”

Misyonumuz, insanların temiz halılarda ve sağlıklı bir evle başlayan, sağlıklı bir yaşam sürmelerini sağlamak. Tescilli Sıcak Karbonat Sökme temizleme uygulamalarımız kumaş diplerine nüfuz ederek, evlerde bulunan halı ve koltuklardaki alerjenlerin, ortalama %98’i ve havadaki bakterilerin %89’unu temizler. Ayrıca Vegan sertifikalı çözümlerimizle şimdi daha temiz halılar sizleri bekliyor. Bu nedenle aileniz ve evcil hayvanlarınız için güvenli ve toksik değildir. Ve tipik buharlı temizlemeye göre %80 daha az su kullanıyoruz; böylece halılar gün değil saatler içinde kuruyor. Bütün bunlar firmamızın, sağlığınız için hiç kimsenin olmadığı kadar halılarınızı temizlediği anlamına geliyor.

Şimdi profesyonel bir temizlik için Servisimizi arayın! Müşteri hizmetleri yetkililerimiz günboyu çağrılarınızı bekliyor olacaklar.

bizi arayın

 

Ankara Halı Yıkama

Ankara Halı Yıkama

 

Bizi https://www.facebook.com/herekehaliyikama/ sayfamızı beğenerek birçok indirim, çekiliş ve kampanyalarımızdan önce siz haberdar olun!

Son Güncelleme: Kas 17, 2019 @ 21:26